من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

بازدید :
6035

مکان های دیدنی محلات
محلات که جز خوش آب و هواترین شهرهای ایران است به دلیل نداشتن آلودگی و مزارع زیاد پرورش گل ، به هلند ایران مشهور است و رتبه اول در تولید گل و گیاه در کشور را دارد .


نقشه مکانی های دیدنی محلات


نمایشگاه گل و گیاه محلات

اگر قصد سفر به محلات را دارید ، اردیبهشت ماه بهترین فصل سفر به محلات است ، در این ماه علاوه بر هوای عالی نمایشگاه گل و گیاه محلات نیز دایر است . البته در ماه های دیگه هم هوای محلات بسیار عالی است و دیدن مزارع گل و گیاه خالی از لطف نیست .

سوغاتی محلات

همانطور که پیشتر گفته شد ، محلات شهر گل و گیاه است ، قطعا خرید گل های آپارتماتی ، زینتی و کاکتوس بهترین سوغاتی این شهر حساب می شود .
اما از حلوا ارده محلات نباید غافل شد ، که بهترین آن را از حلواسازی که در میدان استقلال قرارگرفته است ، می توانید تهیه کنید . در این کارگاه علاوه بر حلوا ارده می توانید روغن کنجد طبیعی و کنجد با قیمت مناسب هم تهیه کنید .

رستوران های محلات

رستوران لمکده خاطره ها قطعا یکی از بهترین رستوران های محلات است ، این رستوران سنتی با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا پذیرای شما خواهد بود . وجود نان سنگک تازه که در رستوران در کنار غذا سرو می شود ، غذای این رستوران را پیش از پیش لذیذ می کند .
تنها ایرادی که به رستوران لمکده خاطره ها که در ورودی شهر، خیابان آیت‌الله خامنه‌ای واقع شده است ،وارد است، برخورد ضعیف پرسنل است .

در محلات در کجا اقامت کنیم ؟

متاسفانه تنها هتل محلات مجتمع اقامتی جهانگردی است که در جاده محلات و دلیجان قرار دارد و به هیچ وجه برای اقامت محل مناسبی نیست . این هتل که دارای آبگرم هم هست ، اگر اندکی به هتل و وضعیت بهداشت آبگرم برسد ، قطعا می تواند به یکی از قطب های گردشگری تبدیل شود .
اگر محبور شدید شب را در محلات سپری کنید من توریستم به شما پیشنهاد می کند به شهر خمین یا اراک بروید .