من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

راهنمای سفر به سنگاپور

بازدید :
8772

چه ارزی با خود به سنگاپور ببریم؟واحد پول این كشور دلار و سنت سنگاپور است. اسكناس‌های رایج ۲، ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰، ۵۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ دلاری هستند. سكه‌های رایج ۱، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۵۰ سنتی و یك دلار سنگاپور هستند.
واحد پول برونئی نیز به بهای دلار سنگاپور پذیرفته می‌شود. كلیه بانك‌ها در سنگاپور نیز واحد پول برونئی را برای واریز‌ها می‌پذیرند.
جدای از دلار سنگاپور؛ دلار آمریكا و دلار استرالیا، دلار برونئی، ین ژاپن و پوند انگلیس نیز در اغلب فروشگاه‌های بزرگ و مراكز خرید پذیرفته می‌شوند.
ساعات كار بانك‌ها در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح الی ۳ بعدازظهر و در روزهای شنبه از ۹:۳۰ صبح الی ۱ بعدازظهر است. برخی بانك‌ها تا ساعت ۳ بعدازظهر نیز باز می‌مانند. برخی بانك‌ها خصوصاُ آنهایی كه در خیابان اورچاد واقع هستند، یك‌شنبه‌ها نیز به فعالیت می‌پردازند.
اكثر بانك‌ها چك‌های مسافرتی را می‌پذیرند، اما ممكن است درصدی را به عنوان كارمزد كسر كنند. همراه داشتن گذرنامه معتبر برای نقد كردن چك‌های مسافرتی الزامی است.
كارت‌های اعتباری مشهور به گستردگی در سنگاپور پذیرفته می‌شوند. اگر فروشگاهی پذیرش كارت را منوط به پرداخت مبلغی اضافه كرد با فراهم آورنده كارت اعتباری خود تماس بگیرید و مورد را گزارش كنید.

اگر قصد سفر به سنگاپور را دارید من توریستم بازدید از صفحه تور سنگاپور را نیز به شما پیشنهاد می دهد .