من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

بازدید :
1267

پلاژ آقايان
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

سواحل كیش برخلاف بسیاری از سواحل دنیا كه از ماسه خاكستری پوشیده شده است، پوشش مرجانی دارد. رنگ نقره فام مرجان ها در پرتو آفتاب از درخشندگی خیره‌كننده ای برخوردار است. آب دریا در سواحل كیش شفاف و زلال و كف آن تا عمق چند متری به راحتی قابل رویت است. در این سواحل پلاژهایی ویژه بانوان و آقایان و یا خانواده ها ساخته شده است و مكان مناسبی برای اسكان موقت گردشگران و ساكنان كیش است.


اگرچه برای آقایان شنا در اغلب سواحل جزیره آزاد است، اما به دلیل وجود امكانات مناسب برای شنا در باشگاه دریایی، استقبال از این مكان بیشتر است. پلاژ آقایان در شمال شرقی جزیره قرار دارد و دسترسی به این مركز با وسیله نقلیه عمومی هم امكان‌پذیر است. آموزش شنا در این پلاژ هم به صورت انفرادی و هم به صورت گروهی انجام می‌شود و نجات غریق‌ها در تمام وقت اداری حضور دارند. دوش های آب شیرین و بوفه از خدمات این مركز هستند.


سواحل این پلاژ ماسه أی است و عمق آن نیز به تدریج افزایش می یابد و امكان مناسبی را برای شنا در عمق های مختلف پدید می آورد. امكان انجام تفریحات دریایی چون جت اسكی، اسكی روی آب، پاراشوت، قایق های بادبانی و غواصی در مركز تفریحات دریایی و محل پلاژ به جذابیت این پلاژ افزوده است. نورپردازی مناسب در پلاژ نیز به گونه‌ای است كه شب ها نیز می توان شنا كرد. راه اندازی سالن‌های بدن‌سازی، ژیمناستیك و اتاق ماساژ، از طرح های آتی در این پلاژ است.

ادرس پلاژ آقايان

جهت مشاهده آدرس پلاژ آقايان ، می توانید از نقشه زیر استفاده کنید

نقشه پلاژ آقايان

نظرات شما در مورد پلاژ آقايان


مکان های تفریحی های ایران مکان های تفریحی های شهر کیش مکان های تفریحی های استان هرمزگان