من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹

بازدید :
1546

کوهستان پارک شادی
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

مجتمع فرهنگی تفریحی تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری شاهد خراسان است و بنیاد شهید مشهد اداره می شود و دارای امکانات تفریحی و شهر بازی است که از سال 1370 درمساحتی حدود 18 هکتار دردامنه تپه های شمالی و غرب باغ وکیل آباد و در انتهای بلواروکیل آباد مورد بهره برداری قرار گرفته است . کوهستان پارک همه ساله از 27 اسفند لغایت 15 خرداد به صورت مقطعی و از 15 خرداد به صورت مقطعی و از 15 خرداد تا 31 شهریور به صورت مدام در بعد از ظهرها دایر است.

اطاق های اداری، نمازخانه، اورژانس، تعمیرات و پارکینگ و فوریت های پلیسی و بانک و ساختمان های اداری و نگهبانی در قسمت های مختلف این مجموعه ایجاد شده است . فضای سبز و غرفه های مختلف آجیل و شیرینی و محل های استراحت خانوادگی ،محیطی با صفا و شاد برای گذران ایام فراغت فراهم کرده است.

امکانات تفریحی کوهستان پارک شادی

دستگاه تندر ، سرسره آبی ، گردباد، آپولو، تاب خانواده ، رنجر، سینما 2000 ، سوپرمن، ترانبانت ، افلاک نما ، مجموعه موتور سواری ، آبشار ، اختاپوس ، موشک ، اسب دونده ، تاب کودک، قطار بچه ، سوسمار بچه ، دایناسور، گاو وحشی ، تفنگ آبپاش و دستگاه های طوفان ، نهنگ ، چلنجر، قطار بخار ، سفینه ، کالسکه ، مجموعه قایقرانی و چندین دستگاه دیگر.

امکانات کنونی مربوط به فاز اول پروژه می باشد و در فازهای بعدی طرح ایجاد بازی های زمستان استخر سرپوشیده و هتل دردست اجراست.

کوهستان پارک شادی

کوهستان پارک شادی

ادرس کوهستان پارک شادی

دامنه تپه های شمالی و غرب باغ وکیل آباد و در انتهای بلواروکیل آباد


نصاویر کوهستان پارک شادی

نقشه کوهستان پارک شادی

نظرات شما در مورد کوهستان پارک شادی


کوه های ایران کوه های شهر مشهد کوه های استان خراسان رضوی
پارک های ایران پارک های شهر مشهد پارک های استان خراسان رضوی
پارک های ایران پارک های شهر مشهد پارک های استان خراسان رضوی