من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بازدید :
10917

سرزمین موج‌های آبی
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

این روزها شهر زیبای مشهد علاوه بر جنبه زیارتی برای مسافران جنبه سیاحتی نیز دارد و اگر ساکن این شهر باشید یا قصد سفر به مشهد را داشته باشید، من توریستم به شما پیشنهاد میکند لذت یک روز هیجان انگیز در پارک های آبی این شهر از جمله اولین و قدیمی ترین آن ها، یعنی سرزمین موج های آبی مشهد را از دست ندهید!

سرزمین موجهای آبی که مساحت ۸۴۶۰ متر مربع و زیربنای ۲۳۰۰۰ متر را دارا می باشد، اولین پارک آبی سرپوشیده ایران و مشهد و یکی از بزرگترین پارک های آبی خاورمیانه به لحاظ وسعت و از نظر سرپوشیده بودن و همچنین از حیث امکانات در رده کاملترین پارک های آبی دنیا به شمار می آید. این مجموعه با فراهم آوردن محیطی امن در خدمت سلامت جسمی و در طول آن سلامت روان تک تک افراد جامعه بوده و بی گمان یکی از قطبهای تفریحی کشور به شمار می آید.

یکی از محبوب ترین مجموعه های آبی در مشهد به دلیل تنوع بالای سرسره‌ ها، سرزمین موج های آبی مشهد می باشد. اگر دلتان سرسره های آهسته و لذت شنا و آبتنی میخواهد، یا عاشق سرعت باشید، اگر دلتان ارتفاع زیاد بخواهد تا جایی که از ارتفاع سیصد متری سر بخورید، رودخانه خروشان دوست داشته باشید، جکوزی سرد و گرم، حمام ترکی یا دلتان چاله فضایی بخواهد، سرزمین موج های آبی همه را برای شما گرد آوری نموده است. سرزمین موجهای آبی مشهد که در سال ۱۳۸۶ افتتاح شده، اکنون به مجموعه ای تبدیل شده که به مانند یک شهر می باشد. تجربه تیوب سواری روی موج ها، سقوط آزاد، سرسره تورنادو که می‌توان به صورت گروهی بر آن سوار شد، آدرنالین خون هر آدمی را بالا می‌برد.


ساعات کاری موج های آبی مشهد
بانوان : روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه
آقایان : روزهای یکشنبه و سه شنبه و پنج شنبه و جمعه
در تابستان ها از ساعت ۹ صبح الی ۲۴ و در زمستان ها از ساعت ۹ صبح الی ۲۱

سرزمین موج‌های آبی

سرزمین موج‌های آبی

ادرس سرزمین موج‌های آبی

فاصله ی تقریبی این مجموعه تا حرم مطهر امام رضا پانزده کیلومتر و در حدود چهل دقیقه است. همچنین برای دسترسی به مجموعه سرزمین موج‌های آبی می‌توانید با مترو مشهد به ایستگاه پارک ملت ابتدای بلوار امامت مراجعه کرده و از آنجا به راحتی با سرویس‌های قاسم آباد به مجموعه برسید.

مشهد، قاسم آباد، بلوار اندیشه، نبش اندیشه ۸۳


نصاویر سرزمین موج‌های آبی

نقشه سرزمین موج‌های آبی

نظرات شما در مورد سرزمین موج‌های آبی


مکان های تفریحی های ایران مکان های تفریحی های شهر مشهد مکان های تفریحی های استان خراسان رضوی