من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

راهنمای سفر به گیرنه

بازدید :
2846

اگر قصد سفر به گیرنه را دارید من توریستم بازدید از صفحه تور گیرنه را نیز به شما پیشنهاد می دهد .


آب و هوای گیرنه


قبرس جزیره ای بسیار آفتابی است که تقریبا هر ساله 300 روز آفتابی دارد. اما آب و هوای گیرنه دلپذیرتر است زیرا با اینکه تابستان گرم و خشکی دارد ولی از قسمت های جنوبی قبرس خنک تر است. گیرنه و شمال قبرس در ماه های تابستان واقعا آفتابی هستند مخصوصا وقتی آب و هوای مدیترانه بشدت گرم می شود. این هوای گرم مداوم، بیشتر از 12ساعت در روز طول می کشد و این بدین معنی است که شما می توانید روزهای خود را با تماشای مناظر، غذا خوردن در هوای آزاد و حمام آفتاب گرفتن روی سواحل اطراف بگذرانید.


بهترین زمان سفر به گیرنه


در بین ماه های جولای و آگست دمای گیرنه به بالاترین حد خود 35°C / 95°F می رسد و گاهی تا 40°C / 104°F هم بالا می رود. دمای هوای مدیترانه که این جزیره را احاطه کرده، در تابستان به سرعت بالا می رود و به 28°C / 82°F و این حدود می رسد. حتی در فصل زمستان دمای دریا به ندرت از 16°C / 61°F کمتر می شود.

تعطیلات در قبرس در فصل های بهار و پاییز، یعنی ساکت ترین فصول گیرنه، طرفداران بیشتری دارد زیرا که هوا نمناک تر است. اگرچه حتی در ماه های زمستانی نیز روزهای زیادی با آب و هوای مناسب وجود دارد که به گلف بازان اجازه می دهد از بازی در زمین های گلف بی نظیر شمال قبرس لذت برند