من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

راهنمای سفر به لارناکا

بازدید :
1921

اگر قصد سفر به لارناکا را دارید من توریستم بازدید از صفحه تور لارناکا را نیز به شما پیشنهاد می دهد .


بهترین زمان سفر به لارناکا


آب و هوای مدیترانه ای دلپذیر و سواحل شنی عالی، لارناکا را به یکی از برترین و نیز پرطرفدارترین مقاصد توریستی در قبرس تبدیل می کند. لارناکا در هوای تابستانی گرم و خشک، معمولا شلوغ است. تقریبا همه روزه تعداد زیادی گردشگر از راه می رسند و در مقابل نور آفتاب روی شن های ساحل استراحت می کنند.

ماه آگست شلوغ ترین ماه در لارناکا است. میانگین دمای هوای روزها به32°C درجه می رسد و گاهی نیز به35°C افزایش می یابد. اگر این هوای گرم تابستانی شدت یافت سعی کنید بازدید از جاذبه ها را صبح زود انجام دهید و برای فرار از اوج گرمای نیم روزی، در یک رستوران مجهر به سیستم تهویه، ناهار بخورید و سپس از فضای عصرانه و سرگرمی های ارائه شدۀ این اطراف لذت ببرید.

بین ماه های اکتبر و می خلوت ترین زمان برای ساکنین لارناکا می باشد. هرچند ماه های بهار، پاییز و زمستان زمان مناسب تری برای گذراندن تعطیلات در قبرس می باشد. هوای بهار و پائیز، گرم، آفتابی و خشک است و برای پیاده روی و بازدید از مناظر و جاذبه ها بسیار مناسب است.

هوای زمستانی لارناکا را می توانیم "متغییر" بنامیم. به نظر می رسد روزهای مطبوع آفتابی با روزهای خنک تر و بارانی تعویض می شود. هرچند در زمستان اصلا نیازی به ژاکت یا کت نخواهید داشت مگر اینکه آن روز وزش باد داشته باشیم.