من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

بازدید :
65

زوایای پنهان خرید در استانبول را بیشتر بشناسیم
زوایای پنهان خرید در استانبول را بیشتر بشناسیم…

آیا شما هم از کسانی هستید که ترجیح می دهید از برندهای معروف خرید کنید و خود را درگیر فروشگاه های کوچک و بزرگ بازار نکنید؟ گاهی یافتن فروشگاه یک طراح محلی در کوچه پس کوچه های شهر، لذتی دوچندان در گردشگران ایجاد می کند. در این مطلب سعی می کنیم چند راز شهر استانبول را برای شما آشکار کنیم…
طراحی های Özlem Tuna:

تنها فروشگاهی که در شهرقدیمی استانبول می توان نام برد

اوزلم تونا (Ozlem Tuna) مدرک تحصیلی خود را در رشته سرامیک در سال 1993 از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه مرمره دریافت کرد. او تحصیلات خود را در همین دانشگاه ادامه داد و مدرک تخصصش را از دانشکده گرافیک دریافت نمود.

اوزلم در سال 1996 تمرکز خود را روی طراحی و تولید جواهرات گذاشت، و شخصیت حرفه ایش از زمانی که به خدمت کمپانی اورارت (Urart) در آمد شکل گرفت. او استودیو طراحی و کارگاهش را در سال 2003 راه اندازی کرد. بعد از گذشت زمان کوتاهی اوزلم شروع به طراحی و تولید جواهرات و تزئینات منزل نمود.

اوزلم گالری نمایش و فروش جواهرات و اشیای قیمتی را در ماه می سال 2007 و تحت عنوان DesignZone راه اندازی کرد. البته در این گالری، کارهای سایر طراحان ترک نیز به نمایش گذاشته می شود.
آدرس:

Nuruosmaniye Caddesi, Alibaba Türbe Sokak 21/4, Nuruosmaniye
همه روزه از 9:00 تا 18:00 به جز یکشنبه ها


آتلیه ماریپوسا (Atolye Mariposa):

بهشتی از لباس های شب و لوازم تزئینی منزل. ماریپوسا دو فروشگاه در استانبول دارد: یکی در جهانگیر (Cihangir) و دیگری در نیشانتاشی (Nisantasi)، که هر دو این فروشگاه ها متعلق به بانو اونِش (Banu Ones) و دیدم آرایچی (Didem Arayici) هستند. اکثر طراحی های بانو در پشت فروشگاه صورت می گیرد. تصور کنید به فروشگاهی می روید، لباسی به دلتان می نشیند و با خود می گویید کاش در رنگ دیگری و یا با استفاده از جنس دیگری این لباس دوخته می شد. این آرزو در این فروشگاه برایتان محقق می شود.
آدرس:

Teşvikiye Caddesı, Goksu Apt. No: 21\1, Nişantaşı
ایام هفته: از 10:30 تا 20:00، تعطیلات: از 11:00 تا 21:00

ÅžimÅŸirci Sokak 11A, Cihangir
ایام هفته: از 10:30 تا 20:00، تعطیلات: از 11:00 تا 21:00

Midnight Express:

این فروشگاه تجلی تلفیق هنر یک معمار و یک طراح مد است. Midnight Express بوتیکی است که بر اساس علاقه مندی های این دو هنرمند طراحی شده است. این مجموعه شامل مد، جواهرات و بدلیجات، و لوازم لوکس منزل می باشد.
آدرس:

address: Küçük Bebek Caddesi, 7A Bebek

همه روزه از 10:00 تا 19:30 به جز یکشنبه ها

Zeynep Tosun:

زینب توسان یکی از موفق ترین طراحان جوانی است که به تازگی وارد بازار شده اند. زینب در آموزشگاه مد مارانگونی ایتالیا، که یکی از بهترین آموزشگاه های مد دنیاست به کسب تجربه در این زمینه پرداخت. او اولین تجربه عملی خود را در آلبرتا فرتی به کار گرفت. مطمئنا در این مغازه چیزی پیدا می کنید که به آن علاقه داشته باشید.
آدرس:

YeÅŸerti Sokak 17/10 Akatlar

همه روزه از 9:00 تا 19:00
چرم و خز پونتو (Punto):

اگر به دنبال خرید اجناس چرمی در بازار هستید، خود را به زحمت نیاندازید. پونتو از سال 1993 یکی از معروفترین برندهای چرم دنیاست. مهمترین هدف این فروشگاه جلب رضایت مشتریان است.
آدرس:

Abdi İpekçi Cad. Lalezar Apt. No. 45/2, Nişantaşı