من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲

بازدید :
60

برنامه سفر به شانگهای
دو روز

چند ساعتی از صبح زود یا شب را به گردش در باند اختصاص دهید و بعد از دیدن مناظر شهری و خارق‌العاده‌ی باند، از برج جین‌مائو بازدید کنید. در یکی از رستوران‌های باند یا اگر در پودونگ هستید، هتل هایت بزرگ ناهار میل کنید.
برای پر کردن اولین روز، سوار مترو شده به موزه‌ی شانگهای بروید، این موزه یکی از بهترین‌های جاذبه‌های گردشگری چین است. پس شایستگی این را دارد که نصف روز خود را فقط به آن، اختصاص دهید.
دیگر جاذبه‌ی بزرگ گردشگری در شانگهای، شهر قدیمی است، که باغ‌های یویوان و اطراف چای‌خانه‌ها و بازار را در بر می‌گیرد، پس در روز دوم یک تاکسی بگیرید. اگر از شلوغی خوشتان نمی‌آید، سعی کنید دیدن شهر قدیمی در پایان هفته‌ها دست به این کار نزنید. پس از بازدیدی از باغ‌های یویوان، برای خرید، پیاده به بازار عتیقه‌ی جاده‌ی دونگ‌تای بروید و سپس ناهار یا شام را در یکی از رستوران‌های باب روز شین‌تیان‌دی میل کنید.
سعی کنید برای شبی بزرگ در شانگهای زمان بگذارید و در مدرنیت جاریِ شانگهای به خصوص در شب‌ها غرق شوید. پذیرای بندبازان یا نمایشی دیگر در تئاتر بزرگ باشید، یکی از عالی‌ترین رستوران‌ها را امتحان کنید.

چهار روز

با وقت بیشتر، می‌توانید آهسته‌تر در شانگهای گام بردارید و به یک پیاده‌روی در کوچه‌های محله‌ی فرانسوی که آکنده از معماری سال ١٩٣٠ است را، بپردازید، جایی که شانگهای هنوز جادوی قدیمی‌اش را به نمایش می‌گذارد.
همچنین شما زمان زیادی برای کرایه قایق کروز جهت تماشای باند را خواهید داشت. از باند، در امتداد معروف‌ترین فروشگاه خیابانی چین قدم بزنید- جاده‌ی نان‌جینگ شرقی- و به موزه‌ی شانگهای بروید.
اگر پس از خرید کردن در بازارهای شانگهای زمانی برایتان باقی مانده، برای چشیدن مزه‌ی آبراه قدیمی، یک سفر نصف روز به کیبائو یا سفری یک روزه به مودو یا تونگ‌لی در همسایگی استان جیانگ‌سو داشته باشید.