من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

بازدید :
742

رفت و آمد در جزایر قناری
ماشین

کرایه کردن خودرو بهترین شیوه برای گشت و گذار و دیدن مناظر و مناطق بکر است، از لحاظ قیمت هم منطقی و اقتصادی است.

اتوبوس

اتوبوس‌ها رایج‌ترین وسیله‌ی نقلیه در این جزایر هستند. کرایه‌ بلیتشان از اسپانیا گران‌تر است و هر چه هم از مبدا دورتر شوید کرایه‌ها افزایش می‌یابند. این اتوبوس‌ها در مسیرهای توریست‌رو بیشتر به کار گرفته شده‌اند و به یاد داشته باشید که راننده‌های آن‌ها خیلی از انگلیسی سر در نمی‌آورند.

تاکسی

تاکسی می‌تواند خیلی گران در بیاید. و اگر داخل شهرهای جزایر قناری باشید تاکسی گرفتن بی‌مورد به نظر می‌رسد، و پول زیادی را به خاطر این از دست خواهید داد. البته تاکسی گرفتن برای زمانی که بار زیادی به همراه دارید یا عجله دارید مفید است. همچنین در مورد قیمت تاکسی‌ها از هتلی که در آن اقامت دارید بپرسید چون ممکن است بیشتر از حد معمول از توریست‌ها کرایه بگیرند.

کشتی

برای رفت و آمد بین جزیره‌ها بهترین راه، استفاده از کشتی است که اکثراً مدرن، مجهز، کم سر و صدا و ارزان هستند. بهترین کمپانی‌هایِ کرایه کشتی هم فرد اُلسِن، ترنس‌مدیترانیا و آرماس هستند.

هواپیما

اگر از دریا می‌ترسید یا حالتان با تماشای کشتی هم بهم می‌خورد و یا دریازده می‌شوید، بنابراین باید برای عبور و مرور از هواپیمای توربین‌دار استفاده کنید که متعلق به ایرلاین‌هایی مثل بینتر و ایسلاس ایرویز هستند. این هواپیماها هم از امنیت خیلی بالایی برخوردارند و هم خیلی سریع هستند، طوری که احساس می‌کنید بیشتر وقتتان در فرودگاه گذشته است و نه هواپیما.