من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

بازدید :
1971

پارک آبی سان وی لاگون
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

سان وی لاگون


موقعیت شما: صفحه اصلی » مالزی » مکانهای دیدنی و تفریحی مالزی » پارک آبی سان وی لاگون مالزی
پارک آبی سان وی لاگون مالزی
2012/10/18 توسط مدیر 12 نظر

سان وی لاگون (Sunway Lagoon) نام مجموعه ای سیاحتی ، تفریحیست که در اردیبهشت ماه سال 1372 توسط نخست وزیر وقت مالزی، ماهاتیر محمد افتتاح و فعالیت خود را در مالزی آغار نمود. مجموعه تفریحی سان وی لاگون و پارک آبی مالزی توانسته با فراهم آوردن امکانات خوب تفریحی و گردشگری، در سالهای اخیر بالاترین رتبه جذب گردشگر را از آن خود سازد. پارک آبی سان وی لاگون در سال 1387 با تغییرات فراوانی همراه بود و وسایل تفریحی جدیدی به این مجموعه اضافه گردید.

پارک سان وی لاگون دارای 5 مجموعه تفریحی مجزا و یک مرکز خرید بسیار بزرگ است که گردشگران می توانند اغلب مارکهای تجاری مشهور را در آن بیابند. مجموعه های تفریحی پارک آبی سان وی لاگون عبارتند از:

پارک آبی سان وی لاگون (Sunway Lagoon Water park)
پارک غرب وحشی
پارک هیجان و بازی
پارک وحشت
باغ وحش و پارک حیوانات

از میان بخشهای مختلف این مجموعه تفریحی، پارک آبی سان وی لاگون از شهرت بیشتری برخوردار است و این مجموعه را با نام پارک آبی سان وی لاگون می شناسند

پارک آبی سان وی لاگون

پارک آبی سان وی لاگون

پارک آبی سان وی لاگون مالزی

پارک آبی سان وی لاگون مالزی دارای بیش از 80 وسیله و سرسره آبی است کهگردگران می توانند از آنها لذت ببرند. سرسره آبی سرعتی، سرسره های لوله ای مارپیچی، موج سواری بر روی موجهای مصنوعی بلند، موج سواری با تخته های موج سواری بخشی از تفریحات پارک آبی کوالالامپور می باشند. پارک آبی مالزی دارای محیطی بسیار سرسبز و جنگلی می باشد و این تفاوت بارز آن با پارک آبی وایلد وادی دبی و پارک آبی آتلانتیس دبی است.

همچنین پارک آبی سان وی لاگون مالزی دارای استخر ویژه کودکان و حمام آفتاب می باشد

قیمت بلیط پارک آبی سان وی لاگون

قیمت بلیط پارک آبی مالزی ، پارک غرب وحشی، پارک هیجان و بازی، پارک وحشت و باغ وحش و پارک حیوانات برای بزرگسالان 100 رینگیت مالزی (برابر با 33 دلار آمریکا) و برای کودکان 80 رینگیت (برابر با 26.5 دلار آمریکا) می باشد. یعنی با خرید این بلیط، شما می توانید از پارک آبی کوالالامپور و 4 پارک دیگر این مجموعه استفاده نمائید.

همچنین هزینه بلیط پارک آبی سان وی لاگون ، پارک هیجان و بازی، و باغ وحش و پارک حیوانات برای افراد بزرگسال 80 رینگیت (26.5 دلار) و برای بچه ها 65 رینگیت (21.5 دلار) است. یعنی با خرید این بلیط، شما فقط می توانید از پارک آبی مالزی و 2 پارک بازی و باغ وحش استفاده کنید.

قیمت بلیط پارک آبی سان وی لاگون و 4 پارک تفریحی دیگر این مجموعه برای شهروندان مالزیایی 25% ارزانتر می باشد. همچنین هزینه ورودی پارک آبی مالزی برای افراد با سن بیش از 60 سال همانند کودکان محاسبه می گردد. سن کودکان باید بین 3 تا 11 سال باشد تا از تخفیف نرخ بلیط پارک آبی کوالالامپور بهره مند گردند.


نصاویر پارک آبی سان وی لاگون