من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بازدید :
312

آکواریوم KLCC
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

در اکثر شهرهای مهم توریستی دنیا یک آکواریوم بزرگ برای بازدید توریست ها به عنوان یک جاذبه ی توریستی ساخته شده است. یکی از بزرگترین آکواریوم ها در دنیا ،آکواریوم KLCC است که در شهر کوالالامپور مالزی واقع شده است.
این آکواریوم زیبا و بزرگ در نزدیکی برج های پتروناس واقع شده است و حدود ۶۰ هزار متر مربع مساحت دارد وحدود ۵۰۰۰ گونه ماهی و انواع آبزیان در آن درحال شنا هستند.
در این آکواریوم ماهی هایی زندگی می کنند که فقط در عمق دریاها می توان آنها را پیدا کرد. انواع ویدئو پروژکتورها و تجهیزات پیشرفته دیگری وجود دارند که اطلاعات نادر و کاملی در مورد موجودات زیرآب در اختیار گردشگران قرار می دهد. از جاذبه های این آکواریوم باید به راه های تونل مانند در میان آکواریوم، نمایش موجودات آبزی و خزنده های کمیاب، جلسه های غواصی و برنامه غذا دادن به ماهی ها اشاره کرد.
آکواریوم KLCC روزانه ۱۱صبح الی ۸ بعد از ظهر ، پذیرای علاقه مندان است و برای ورود به آن باید مبلغی ورودی پرداخت کنید.

در قسمت جنوب غربی پارک KLCC ، مرکز همایش کوآلالامپور به عنوان یک مکان بسیار مجهز برای برگزاری نمایشگاه های تجاری ، گردهمایی ها و حتی اجرای نمایش قرار دارد . این محل به وسیله یک زیر گذر به مرکز خرید KLCC متصل گردیده و در مسیر اصلی آن آکواریم بزرگ KLCC واقع شده است.
تونل زیر آب این آکواریم با دیواره های شیشه ای و یک گذرگاه متحرک و ماهی های متنوع شامل ببر کوسه، مارماهی ، ماهی های عظیم الجثه آب های استوایی که در اطراف شما به شنا کردن مشغولند بسیار دیدنی است . زمان غذا دادن به ماهی ها (۱۱ صبح، ۳۰/۲ و ۳۰/۴ بعد از ظهر ) بهترین زمان برای دیدار از این آکواریم می باشد . بازدید کنندگان با پرداخت مبلع اضافه تری می توانند در کنار کوسه ها و تحت نظارت به غواصی بپردازند . طرفداران حقوق حیوانات ممکن است این مکان را فاقد صلاحیت لازم تشخیص بدهند . در حالی که به نظر می رسد آبزیان از فضای کافی برای آزادانه شنا کردن برخورداند ، مارها،غورباقه های درختی و دیگر گونه های کوچک جنگلی در محفظه های شیشه ای نگهداری می شوند .

آکواریوم KLCC

آکواریوم KLCC

قیمت بلیط

بزرگسالان 38 رينگت

كودكان 26 رينگت

افراد مسن 18 رينگت

كودكان حتماً بايد به همراه بزگسالان از اين محل ديدن نمايند.

ساعت بازديد همه روزه از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر مي باشد.

آخرين زمان براي فروش بليط تا 7 بعد از ظهر است.


نصاویر آکواریوم KLCC