من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱

بازدید :
49

برج کی ال
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

رج کوالالامپور که به برج کی‌ال کوآلالامپور نیز مشهور است، يکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور است و ارتفاع آن به 421 متر مارسد. اين برج در سال 1995 به منظور كارهای مخابراتی ساخته شده است و به همین علت آنتنی در بالای آن نصب شده است.
این برج که یکی از جاذبه های مالزی است برای دسترسی به طبقات بالای آن از پلکان عمودی و آسانسورهای سریع بهره می‌گیرد. طبقات بالای این برج دارای یک رستوران گردان می‌باشد که بوسیله آن، برای کسی که شام می‌خورد پشت زمینه‌ای زیبا از شهر دیده می‌شود. نمای این برج زیبا در شب با پروژکتورهای قوی و زیبا و نورپردازی خاص بسیار دیدنی است.
این برج همچنین بصورت یک رصدخانه نجوم اسلامی نیز عمل می‌کند و از آن به هلال ماه نگاه می‌کنند تا آغاز ماه‌های عربی رمضان، شوال و ذی‌الحجه را تشخیص دهند و عید روضه و عید فطر و عید قربان را جشن بگیرند. این برج از مهمترین دیدنیهای کوآلالامپور مالزی و در رده پنجمین برج مرتفع دنیا قرار می‌گیرد.

برج کی ال

برج کی ال

رستوران برج کی ال

در ارتفاع 282 متري شما مي توانيد از بودن در يك رستوران گردان لذت ببريد. اين رستوران هر روز از ساعت 30 : 11 صبح تا 30 : 2 بعد از ظهر براي ناهار و از ساعت 7 تا 11 شب براي شام باز است. و براي هر وعده منويي جدا وجود دارد.

قبل از آمدن و بازديد از اين برج براي اين رستوران جا رزرو كنيد.

هزینه ورودی برج کی ال

بزرگسالان 15 رينگت

كودكان 9 رينگت


نصاویر برج کی ال