من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

یکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰

بازدید :
1742

پارک آبی رامایانا
امتیاز (10 از 10) از مجموع 1 رای

جدیدترین و هیجان انگیزترین پارک آبی پاتایا به نام رامایانا در این شهر در ساحل جامتین افتتاح شد.
هدف از افتتاح این پارک،تبدیل شدن به بزرگترین پارک آبی جنوب شرقی آسیاست و همچنین خلق کردن خاطرات به یاد ماندنی برای بازدید کنندگان این پارک است،لذا کماکان در حال گسترش است.
این پارک که به زودی بزرگترین پارک جنوب شرقی آسیا خواهد شد،در فضایی به مساحت 160000 متر مربع میباشد که در آن جدیدترین وسایل بازی و مطابق با آخرین استانداردهای دنیا ساخته شده است.
این پارک که در سال 2012 شروع به ساخت کرد و پیش بینی میشود که در سال 2014 به بهره برداری کامل برسد،ضمنا این پروژه با بودجه ای برابر 1000 میلیون بات در حال گسترش و ساخت میباشد.
این پارک که یکی از سرگرم کننده ترین مکانهای پاتایا برای بزرگسالان و نوجوانان و حتی کودکان است ،در این پارک علاوه بر مجموعه آبی زیبا،دارای مکانی برای استراحت و رستوران بین المللی نیز میاشد.
این پارک دارای قسمت های زیر میاشد.

1. استخر دوگانه موج
رامایانا پارک دارای دو استخر موج جداگانه است که یکی به شما تجربه استفاده از استخری را میدهد که به آن استخر نوسان گفته میشود و در آن موج های آرام به و جود میاید و در طرف دیگر دیگر،امواج اقیانوس را میتوانید تجربه کنید.
2. رودخانه تنیل
رودخانه تنیل به شما اجازه میدهد که برای رفع خستگی و بازیابی انرژی دوباره،بر روی آن توسط تیوپ های مخصوص سوار شده و به استراحت بپردازید و دور مجموعه را توسط جریان آب دراین رودخانه گشته و به تماشای مناظر بپردازید.

3. موج سواری
به شما اجازه میده که سوار بر امواج بشید و خودتون رو در امواج رها کنید و از این تفریح بی نظیر لذت ببرید. این جاذبه که نیاز به مهارت نیز داره ،بسیار مورد توجه بازدید کنندگان است.
4. گرداب
این سرسره جدید به بازدید کنندگان اجازه میده که 3 یا 4 نفر باهم سوار بر تیوپ های مخصوص شده و خودشون رو در این سرسره هیجان انگیز ،رها کنن و لذت ببرن
5. قایق سواری خانوادگی
این قایق سواری از بلندترین برج این مجموعه همراه با دوستان و یا خانوادها ،انجام میشه و مثل کلیه قسمت های دیگه واقعا هیجان انگیز است.
در این قایق سواری مثل گرداب هر 3 یا 4 نفر سوار یک تیوپ مخصوص میشن و به پایین سر میخورن
6. دوئل بمبهای استاد
این یکی از هیجان انگیزترین سرسرهای این مجوعه است،که شما رو به یاد ترن هوایی Roller coaster میندازه.و همچنین این سرسره برنده جایزه Waterslides شده است.
7. بومرنگ
این وسیله یکی از هیجان انگیزترین وسایل این پارک است به طوری شما از ارتفاع 10 متری با شیب بیش از 60 درجه ،به صورت دو نفره در یک سرسره به شکل بومرنگ به پایین سر میخورید و 10 الی 15 ثانیه هیجان انگیز خواهید داشت.

8.تیوپ سواری درون لوله
شما میتونید با سوار شدن بر روی تیوپ های مخصوص به صورت 2 نفره و سر خوردن درون لوله هایی که در بعضی مواقع تا زاویه 180 درجه و گاها 360 درجه پیچش داره و میتونید با سرخوردن به اوج هیجان برسید.
9.مسابقه
شما میتونید با همدیگه در سرسرهایی که در جوار همدیگه قرار داره و به یک شکل هستن،مسابقه داده و لذت ببرید.
10. اکوا لوپ
اینم یکی از هیجان انگیزترین سرسرهای این پارک هست که با این تفاوت که درون سرسرهای رو بسته،میتونید در اوج هیجان از موزیکی که درون سرسره پخش میشه،لذت ببرید.
11. سقوط آزاد
سقوط آزاد از ارتفاع 18 متری میتونه آدرنالین خونتون رو افزایش بده و به اوج هیجان برسید
12. قلعه باران
در بالای قلعه باران یک سطل بزرگ آب هست که هر 2 دقیقه به آرامی بر سر شما میریزه، البته این قلعه به خودی خود مثل یک قلعه با کلی سرسره است.

13. استخر مخصوص کودکان
از اسمش معلومه که این فضا مخصوص کودکان میباشد

14. یور بانجی
مثل بانجی جامپ ،ولی به صورت برعکس ،که یکی از جاذبه های این پارک است،

پارک آبی رامایانا

پارک آبی رامایانا


نصاویر پارک آبی رامایانا