من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱

بازدید :
37

خانه مقدس حقیقت
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

پاتایا از شهرهای زیبای تایلند می باشد و جاذبه های شگفت انگیزی دارد که نباید دیدن آنها را از دست داد. یکی از دیدنی های تایلند ، خانه مقدس حقیقت پاتایا است. خانه حقیقت پاتایا توسط میلیونر تایلندی Khun Lek Viriyaphant که بسیار علاقمند به حفظ فرهنگ و تاریخ تایلند بوده ، ساخته شده است.
خانه مقدس حقیقت پاتایا یک ساختمان چوبی غول پیکر و شگفت انگیز در ساحل دریا در بخش شمالی پاتایا است . این بنا که از دیدنی های پاتایا می باشد در برابر باد و نور آفتاب در ساحل دریا بسیار مقاوم است. بلندترین نقطه این ساختمان 105 متر ارتفاع دارد.
این ساختمان با ابتکار و خلاقیت تایلند باستان ساخته شده و در هر اینچ مربع از ساختمان با مجسمه های چوبی کنده کاری شده پوشیده شده است. تمام کنده کاری های ظریف آن با دست انجام شده است. هدف از دکوراسیون این ساختمان با مجسمه های چوبی کنده کاری شده ، استفاده از فرهنگ و هنر و انعکاس چشم انداز دانش و فلسفه شرقی است.

خانه مقدس حقیقت پاتایا مانند معبد تزئین شده است و سبک معماری آن از اعتقادات بودایی و هندی الهام گرفته است. هر یک از 4 گوشه آن دارای یک برج با چهره های تایلندی ، کامبوج ، باورهای هندی و چینی و افسانه ها می باشد.
با بازدید از خانه مقدس حقیقت پاتایا، یک سفر به یاد ماندنی با تعداد زیادی عکس داشته باشید. این مجموعه عظیم به بسیاری از هتل های پاتایا نیز نزدیک می باشد که با اقامت در این هتل ها به راحتی می توانید برای بازدید این مجموعه بروید.

خانه مقدس حقیقت

خانه مقدس حقیقت


نصاویر خانه مقدس حقیقت