من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

بازدید :
329

فیل سواری
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

فیل سواری در پوکت یکی از جاذبه های دیدنی های پوکت است. اين سواري يکي از پر طرفدارترين فعاليت هايي است که گردشگران انجام مي دهند زيرا در هنگام سواري آرام خود، از زيبايي هاي طبيعت بکر نيز در طول راه لذت مي برند.

در جزيره پوکت نوعي متفاوت از سواري را بر روي اين حيوان عظيم الجثه در جنگل تجربه مي کنند. فیل سواری کنترل شده و منظم با این چهارپایان نجیب و آرام واقعا لذت بخش است. فیل سواری در پوکت سرگرمی خوب و تجربه جالبی است که امروزه فقط حدود 3000 فیل در تایلند وجود دارد.

یک راه هیجان انگیز برای یادگیری و سوار فیل در یک محیط زیبا است این بدون شک یکی از بهترین راهنوردیها فیل در پوکت است.پوکت جزیره زیبایی برای فیل سواری است حتما به این جزیره سفر کنید تا از حیوانات این جزیره لذت ببرید. این سواری یکی از پر هیجانترین و پرطرفدارترین تفریحات تایلند است که گردشگران و مسافران تور تایلند انجام می دهند.
فیل سواری پوکت

این سوال برای شما عزیزان پیش می آید که چرا فیل سواری نه تنها در پوکت، اما در سراسر تایلند بسیار مشهور است؟ پاسخ ساده این است که فیل به عنوان نمادی از تایلند در نظر گرفته شده این حیوان از پادشاهان است. در تاریخ تایلندی، فیل پادشاه جزو حیواناتی بود که در جنگ ها شرکت میکردند.

فیل سواری

فیل سواری


نصاویر فیل سواری