من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

بازدید :
51

سواحل نوزا دوآ
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

سواحل نوزا دوآ یکی از برترین دیدنیهای بالی اندونزی به معنی جزیره دوم است. دلیل این وجه تسمیه آن است که نوزا دوآ به صورت شبه جزیره ای و البته مانند جزیره دومی به منتها الیه جنوبی جزیره بالی متصل گردیده است.

سواحل نوزا دوآ نیز از زیباترین سواحل جهان بوده بطوری که در رده بندی جهانی مقام پنجم را از آن خود نموده است و یکی دیگر از جاذبه های گردشگری بالی میباشد. معبد زیبای اولا واتو نیز در این شبه جزیره زیبا واقع گردیده است.

با ورود به این جزیره از دنیای روستایی بالی خارج و به جهانی پر زرق و برق و لوکس که بزرگترین و بهترین هتل های جهان را در خود جای داده است، وارد خواهید شد. در اینجا دلیل آنکه چرا بالی مکان همیشگی کنفرانس ها، کنگره ها، نشست ها و دیگر مناسبات سیاسی می باشد را خواهید یافت.

رستوران های مجلل، کشتی های تفریحی بسیار لوکس، زمین های گلف و هتل های رویایی با میهمان نوازی بالینزی پذیرای شما خواهند بود. از گوشه و کنار این شبه جزیره نوای دلنشین موسیقی و بوی خوش غذاهای شرقی به مشام می رسد. اما زندگی شبانه در اینجا به زرق و برق روز نیست. اینجا مکان آرامش است. این سواحل یکی از بهترین دیدنیهای اندونزی میباشند.

سواحل نوزا دوآ

سواحل نوزا دوآ


نصاویر سواحل نوزا دوآ