من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

بازدید :
307

معبد لوط
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

اندونزی جایی است که مدت هاست گردشگران بسیار زیادی را به خود میطلبد و بسیاری از افراد هم هستند که سالانه یکبار به این مکان سفر می کنند. دیدنی های اندونزی بسیار زیادند و ما هم می خواهیم به معرفی یکی از مکان های تاریخی آن امروز بپردازیم. شما هم با ما همراه باشید

معبد لوط که تخته سنگ بسیار بزرگی در جزیره بالی در اندونی قرار گرفته است شهرتی جهانی دارد. این مکان در ۲۰ کیلومتری مرکز بالی یعنی Denpasar قرار گرفته است و مکانی بوده که محل حکومت و محل کار نایب السلطنه بوده است!

همه ساله تعداد زیادی از گردشگران و عکاسان لحظاتی ماندگار را در این مکان برای زندگی خود ثبت می کنند.

این معبد هر روز در جزر و مد اقیانوس گاه پدیدار می شود و گاه هم پنهان و در صورتی که زمان مناسب باشد گردشگران می توانند وارد این معبد شوند و از آن دیدن کنند مگر نه ممکن است در آب پنهان باشد.

کشیش Nirartha حدود ۱۵ قرن پیش در سفری این سنگ را پیدا می کند و در سایه آن استراحت می کند و بعد ها آن را به عنوان خدای دریا شروع به پرستیدن می کند! و بدین طریق این سنگ مشهور می شود.

سواحل بالی معابد هفتگانه دریایی دارد که این معبد یکی از این هفتاست و بقیه هم از بدو تاسیس در امتداد ساحل غربی قرار دارند. مردم بالی می گویند یک مار غولپیکر مراقب این معبد است و ارواح خبیثه را از آن دور می کنند و از بدی ها معبد را محافظت می کنند.

اگر به بازار های سوغاتی و فروشگاه های پوشاک و .. بروید بعد از آن می توانید این معبد را ببینید.


چه هنگام غروب به این مکان بیایید چه هنگام طلوع این مکان زیبایی خود را دارد و به بهترین شکل می تواند لحظات خوشی را برای شما رقم بزند.

معبد لوط

معبد لوط


نصاویر معبد لوط