من توریستم بزرگترین پرتال گردشگری

چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱

بازدید :
43

پارک مرلیون
امتیاز (0 از 10) از مجموع 0 رای

سنگاپور یکی از کشورهای ساحل دار و زیبا در همسایگی مالزی است که ایرانی ها این کشور را هم بسیار دوست دارند چرا که طبیعت بسیار بکری دارد. یکی از نمونه های جاذبه های گردشگری در این مکان این است که به پارک های طبیعی بروید و لحظاتی را در آن جا بیارامید!
یکی از بهترین جاذبه هایی که تا کنون گردشگرها به آن علاقه نشان داده اند جایی جز پارک مرلیون نیست. این پارک که در سال ۱۸۲۱ ساخته شده است از قدیمی ترین پارک هایی است که می توانید در سنگاپور پیدا کنید. از طرفی باید به عنوان جاذبه به ساختمان آن دقت کرد.
زمانی که این محل قصد افتتاح شدن داشت میزان زیادی اجناس ارزان قیمت از چین وارد سنگاپور کردند و در این محل برای فروش انتخاب شد. این افراد در کنار رودخانه ای در سنگاپور به نام Telok Ayer ساکن شدند و شاهد بازگشایی و فروش اجناس بودند.

بعد از دیدن این مکان می توانید برای صرف ناهار یا شام از۳ رستوران برای ایرانی ها در سنگاپور بهره ببرید.

جالب است که بین این افراد هیچ گونه زنی مشاهده نشده بود. برای خرید در سنگاپور می توانید اطلاعات لازم در مورد فروشگاه ها را از معرفی مرکز خرید خیابان ارچاد ارکید سنگاپور دریافت کنید.
مشخصه بارز این پارک همان شیری است که از دهانش آب بیرون می ریزد و به ذهن همه می ماند. یکی از بهترین هتل های این کشور هتل مارینا بای سندز می باشد که برای اقامت به شما پیشنهاد می کنیم

پارک مرلیون

پارک مرلیون


نصاویر پارک مرلیون